11 sierpnia 2010

21. Przydatne programy

Dzisiaj polecę wam kilka przydatnych programów, jakie napewno przydadzą się wam podczas korzystania z serwisu chomikuj.pl. Oczywiście są one darmowe czyli na licencji freeware

1. Chomikbox   
ChomikBox to przyjazny program, który pozwoli Ci z łatwością dodawać pliki do swojego Chomika (ładowanie ze wskaźnikiem postępu) a także odtwarzać muzykę bezpośrednio ze stron portalu!

2. Free download manager  
Free download manager jest akceleratorem pobierania. Będzie Ci służył podczas ściągania dużych plików z portalu chomikuj.pl. Polecam go używac ponieważ czasem się zdarza, że podczas ściągania dużego pliku zrywane jest połączenie i z tego powodu musimy ściągać plik od początku. Wiadomo strata czasu i nerwów. Dlatego przydatnym będzie ten program dlatego, że sam ponowi ściąganie w przypadku zerwania połączenia. 
Oczywiście chomikuj.pl ma zabezpieczenia przed utratą transferu. Zawsze można ściągnąć ponownie plik od tego samego użytkownika i ten sam plik w przypadku zerwania połączenia przed upływem trzech dni bez ponownej utraty transferu. Ale Free download manager jest od tego aby ułatwić Ci ściąganie plików. 

3. Nvu
Czym jest Nvu? - to program, dzięki któremu każdy może łatwo i szybko stworzyć swoją stronę internetową, bez potrzeby znajomości HTML. A w przypadku chomika stworzyć szybko i bez większego problemu tekst reklamowy dla swojego chomika. Używając tego edytora html masz kilka możliwości w jaki sposób chcesz pracować. W zakładce "źródło" masz możliwość podglądu i edycji kodu źródłowego. A w zakładce "podgląd" możesz widzieć efekty wizualne przygotowanego kodu. Oczywiście możliwości tego programu są większe niż teraz Ci przedstawiam. Sam wypróbuj. Polecam leniuchom jak i również użytkownikom słabo znającym html. Sam go używam. :-)

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ponoć istnieje program który wysyła banery do innych chomików które zapisaliśmy w liście programu czy to prawda?

Prześlij komentarz

Komentarze z obraźliwymi słowami nie będę zatwierdzane. Nie klnij i nie podawaj samych linków. Te na pewno nie będą zatwierdzane.